Культурна оборона в дії! Майже 400 тисяч гривень на Збройні Сили України заробили вихованці народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» спільно з іншими артистами з Таращанщини. Юні вокалісти «Вишиванки» після початку повномасштабної війни вже дали більш ніж 20 благодійних концертів, останній з яких відбувся минулої п`ятниці. Докладніше про волонтерство співочих дітей на мистецькому фронті — у сюжеті Владислави Кобко:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-09-26_15-14-29.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-09-26_15-14-31.jpg)