Готуємо маски! Україна на порозі нової хвилі пандемії COVID-19. Найближчий пік захворюваності прогнозують вже на початок жовтня. Відтак днями дорослим дозволили робити друге бустерне щеплення. Чи фіксують збільшення кількості хворих у Богуславській, Таращанській, Миронівській та Медвинській громадах та як нині відбувається вакцинальна кампанія — дізнавалася наша кореспондентка Владислава Кобко:
COVID-19 повертається! Яка ситуація у громадах?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-09-23_16-31-06.jpg)