Нові будинки під соціальне житло: у Богуславі планують звести декілька багатоповерхівок, квартири в яких роздаватимуть нужденним громадянам. За дозвіл на таке будівництво напередодні проголосували члени земельної комісії Богуславської міськради. Лишається дочекатися відповідного фінансування від держави – і можна розпочинати забудову. Хто, де та для кого саме збирається споруджувати такі будинки – знає наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-09-27_16-02-17.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-09-27_16-02-20.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-09-27_16-02-22.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-09-27_16-02-24.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-09-27_16-02-25.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-09-27_16-02-27.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-09-27_16-02-29.jpg)