Вчитель, прибиральник, касир, бармен, листоноша… Перелік професій, які обирають українці – просто нескінченний. Та абсолютно кожна з них – особлива по-своєму. Ми розпочинаємо новий цикл сюжетів під назвою «Люди, які…», де розповідатимемо про представників найрізноманітніших професій жителів Богуславщини, Миронівщини, Таращанщини та Медвинщини. А, оскільки, сьогодні увесь світ відзначає День стоматолога – поговоримо про родину Охріменків із Богуслава:
Люди, які… Лікарі-стоматологи Олександра та Віталій Охріменки
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/273150038_920845741963516_1924272889115929606_n.jpg)