Соціальний захист населення Миронівської ТГ, фінансування медичних закладів громади та ефективне функціонування комунальних установ. Такі та низку інших проектів реалізовуватимуть на Миронівщині протягом 2022 року. Саме вони є основними і у міських цільових програмах на поточний рік. Тож, скільки саме їх затвердили, яких сфер вони стосуються та в яку суму обійдуться громаді — розкажуть наші кореспондентки:
Які проектки планують реалізувати в Миронівській громаді в 2022 році
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/273650660_920305938684163_517111644952646186_n.jpg)