Попереджений — значить захищений: питання цивільного захисту населення нині є особливо актуальним, у зв’язку із загостренням ситуації на українському кордоні. А один із його важливих аспектів у громадах — готовність захисних споруд, де жителі могли б знайти укриття. Тож, в якому стані перебувають сховища в Таращанській та Миронівській громадах, де саме вони знаходяться і як давно їх перевіряли на придатність — з’ясовувала наша кореспондентка Владислава Кобко:
Перевіряємо стан захисних споруд на Миронівщині та Таращанщині
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/273017616_920842308630526_3430418614245160328_n.jpg)