Із зернини добра й справедливості вирощує він душу людини… Йдеться про освітян, які напередодні відзначали своє професійне свято – День вчителя. Минулі роки журналісти радіостанції «Богуслав-FM» розповідали про педагогів-керівників та викладачів, які нині навчають дітей в школах Богуславської громади. Сьогодні ж, поспілкуємося з вчителями-пенсіонерами, які віддали не один десяток років найменшим школярам:
З Днем вчителя
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/244047398_848333805881377_8881856111290032503_n.jpg)