«Подай руку доброти»: такий флешмоб стартував на Богуславщині минулого тижня. Організували його адміністрація та працівники міського Центру надання соціальних послуг. У рамках акції та з нагоди відзначення Дня людей похилого віку, його представники завітали до своїх підопічних та подарували їм не лише смаколики та найнеобхідніші речі, але й «море» позитивних емоцій. Про що спілкувалися та чим тішили «старожилів» – знає наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/244002127_848729455841812_9048672040700510958_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/244241346_848729432508481_5363409748362631397_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/244387472_848729335841824_2558833808717233193_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/244570443_848729359175155_268294342578362617_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/244674034_848729345841823_9148867083452807608_n.jpg)