Чи залишати штучно створений «острів» на Богуславському водосховищі та як контролювати витрати води місцевих водокористувачів? Такими були основні питання робочої зустрічі керівництва Богуславської ТГ з представниками тимчасової комісії з водних ресурсів Київщини. Водночас, проблема щодо «горезвісного» котловану на узбережжі Росі, поблизу так званої «першої купальні» – залишилася нерозглянутою. Детальніше про зібрання – слухайте далі у сюжеті:
Роботи на Росі. Результати робочої зустрічі з представниками тимчасової комісії з водних ресурсів Київщини
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/243880643_848334302547994_7369411270036554027_n.jpg)