38-річниця найбільшої в історії катастрофи в ядерній енергетиці. День пам’яті жертв Чорнобиля відзначають щорічно 26 квітня. Аварія, яка забрала життя тисяч людей і завдала шкоди екології всій Європі. Як нині живуть жителі Богуслава, які колись разом з іншими героями рятували світ? Історії ліквідаторів та паралелі з сьогоденням досліджувала наша журналістка Христина Харченко:
День пам’яті жертв Чорнобиля
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-26_11-06-18.jpg)