Чому навчання вихованців в Хохітвянській гімназії під загрозою? Як в Богуславській громаді вирішили віддячити вчителям, які виховують призерів олімпіад? Та для чого комунальникам, в черговий раз, знабилися гроші? Про все це говорили, але не голосували члени бюджетної комісії
напередодні. Детальніше про підсумки засідання, слухайте далі у сюжеті:
Чому навчання вихованців в Хохітвянській гімназії під загрозою? Результати засідання бюджетної комісії в Богуславі
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-25_09-56-24-159-1568x706.jpg)