Подальша робота дитячого відділення Богуславської лікарні, продаж ще однієї ділянки в центрі міста, затвердження програми з міжнародної співпраці та звіт міського голови щодо діяльності за минулий рік. Ці та інші питання розглядали на вчорашній сесії міськради. І вчергове провладні депутати продемонстрували своє невігластво та неповагу не лише до опозиційних колег, але й до пересічних жителів громади. Про що йдеться – далі у сюжеті Володимира Симоненка:
Чергове сесійне засідання Богуславської міськради
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-05-26_13-41-01.jpg)