В цій програмі «Територія митців»
ми поговоримо про творчість Павла Вишебаби – сучасного українського поета, музиканта, громадського діяча, екоактивіста в мирний час, а наразі захисника України, котрий разом з тим займається волонтерством, а в перервах між обстрілами пише вірші. Деякі з них набирають мільйонних переглядів в соц.мережах не тільки у нас ,а і за кордоном. 43 його поезії ввійшли до збірки “Тільки не пиши мені про війну”, яка стала хітом продаж лише за один місяць.
Територія митців. Павло Вишебаба
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/01/352816119_661407436001352_6180520824122158646_n.jpg)