Вже 2 роки, як існує Богуславська територіальна громада. З осені 2020 ТГ, до якої входило 6 старостинських округів, вже налічує 12. Тоді ж оновився і депутатський корпус. Однак, до складу ради увійшли й ті, хто вже неодноразово був депутатом. Тож, журналісти радіостанції «Богуслав-FM» вирішили проаналізувати, чи «нажили» щось обранці за період своїх каденцій. Ми вже завершуємо цикл сюжетів «Уболіваю чи заробляю». Насамкінець, аналізували роботу та декларації міських депутатів Валентина Могильного та Леоніда Кипиченка:
Уболіваю чи заробляю? Валентин Могильний та Леонід Кипиченко
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/269800430_894475587933865_1693170926660783421_n.jpg)