Позитивні зміни у громаді – красномовніші слів і обіцянок… Минуло трохи більше року, як утворилася Богуславська ТГ, до складу якої увійшло 12 старостинських округів. І за цей час, який умовно можна назвати «стартом» для влади, на Богуславщині щось таки змінилося. Ми продовжуємо розповідати про позитивні зрушення у різних сферах життя громади. Цього разу поговоримо про культуру:
Шукаємо хороше. Що змінилося в культурній сфері Богуславської громади за минулий рік?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/dozh-1568x1176.jpg)