«Зимовий Кубок з хокею з шайбою серед аматорів вікової категорії 50+» проходив на минулих вихідних у Богуславі. За перемогу на льодовій арені «Льодограй» боролися близько 90 учасників. Спортсмени-любителі приїхали на змагання з різних міст України – Вінниці, Сум, Києва, Миколаєва та Ковалівки. Детальніше ж про те, чим «живе» місцева команда «Шершні», що для її членів означає хокей та які цілі ставлять перед собою – слухайте далі у сюжеті:
Хокейне життя богуславських “Шершнів”
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/265244779_886799852034772_6926867467440622398_n.jpg)