Нову амбулаторію сімейної медицини звели у Богуславі. Про її будівництво заговорили ще декілька років тому. Мовляв, поява такого закладу зробить медицину доступнішою для жителів «старого міста» та деяких сіл громади. Тож, журналісти радіостанції «Богуслав-FM» вирішили пригадати: чому медустанова з’явилася саме там, що про її необхідність кажуть богуславці та коли, врешті, очікувати відкриття амбулаторії?
Коли очікувати відкриття амублаторії в Богуславі?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/265061617_886230815425009_6221428490423628146_n.jpg)