І знову величезний отвір на проїжджій частині. Центральний міст через річку Рось у Богуславі, який ремонтували лише рік тому, знову розвалюється. Такий стан переправи викликає занепокоєння містян, які, власне, і звернулися на гарячу лінію радіостанції «Богуслав-FM». Тож, хто і коли «залатає» провалля – дізнавалася наша кореспондентка Вікторія Дивнич:
Рік тому відремонтований центральний міст знову розвалюється
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/219699524_802838833764208_2016218218542366387_n-1568x1176.jpg)