Йдеться про 16 учнів цього освітнього закладу, які на уроки їздять з Гути, Коряківки та Дмитренок. Однак, за словами батьків та деяких медвинських депутатів, з 1 вересня може виникнути проблема з підвозом дітей до школи. А для її вирішення люди звернулися до керівництва Богуславської громади. Що з того вийшло – розкажуть наші кореспондентки:
Де навчатимуться вихованці Ісайківської гімназії з Медвинщини?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/217993488_802282613819830_2438748973318857581_n-1568x1176.jpg)