Які зміни чекають освітні заклади в новому навчальному році та, яка установа, врешті, опалюватиме сільські школи й міську лікарню? Питань для розгляду у депутатів Богуславської міської ради під час сесії напередодні – було небагато. Однак, чи то через нестримне бажання працювати на благо громади, чи то через відстоювання «якихось» власних інтересів – обговорювали їх – досить довго. Що ж, врешті, вирішили міські обранці – слухайте далі сюжеті:
Які зміни чекають освітні заклади в новому навчальному році та хто врешті опалюватиме сільські школи й міську лікарню?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/201740056_783695955678496_6042555237606486016_n-1568x1176.jpg)