Ліквідація наслідків негоди, вирішення земельних питань та робота пересувних поштових відділеннь. Такі питання стали найактуальнішими напередодні, під час чергових виїздних прийомів голови Богуславської громади та його заступника у селах Москаленки, Вільховець та Тептіївка. Деталі розповість наша кореспондентка Вікторія Артеменко:
Виїзний прийом керівництва Богуславської ТГ в Москаленках, Вільховці та Тептіївці
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/201730177_783701492344609_6085872553340617659_n-1568x1176.jpg)