Дороги до свят – відремонтувати, місця для відпочинку – облаштувати, ціни в музеї – підняти! Такі рішення, з-поміж інших, ухвалили члени виконавчого комітету Богуславської міськради минулої п’ятниці. Побували на засіданні і наші кореспондентки:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/179016421_754955198552572_6260849789698359216_n.jpg)
Дороги до свят – відремонтувати, місця для відпочинку – облаштувати, ціни в музеї – підняти! Такі рішення, з-поміж інших, ухвалили члени виконавчого комітету Богуславської міськради минулої п’ятниці. Побували на засіданні і наші кореспондентки: