Тридцять п’ять років минає сьогодні з однієї з найбільших трагедій в історії України – аварії на Чорнобильській АЕС. Ліквідація її наслідків і нині залишається символом боротьби людини із невидимим ворогом. Тож, у день памяті про чорнобильську катастрофу, ми поділимося спогадами героїв, які рятували світ, ризикуючи власними життями. Який слід залишила аварія у пам’яті і серцях ліквідаторів – слухайте у сюжеті наших кореспондентів:
35-та річниця трагедії на Чорнобильській АЕС
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/177904058_754953338552758_5291252619237618265_n.jpg)