Скільки коштів до бюджету громади надійшло з початку року, які основні джерела його наповнення та хто має забезпечувати роботу фельдшерських пунктів в ОТГ… Саме останній пункт з цього переліку став найбільш дискусійним під час засідання бюджетної комісії минулої п’ятниці. Що, врешті, вирішили та які ще питання розглядали місцеві обранці – слухайте далі у сюжеті наших кореспонденток:
Скільки коштів до бюджету громади надійшло з початку року. Результати засідання бюджетної комісії
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/175892292_751367185578040_3830158719701514622_n.jpg)