«Я буду довго гнати велосипед…». Цей рядок, із досить популярної, колись, пісні, для багатьох українців, нині – це не просто слова, а справжній спосіб життя. Ба більше, зустріти любителів екологічного транспорту – можна і на Богуславщині. Адже, з кожним роком, «двоколісні друзі» все більше і більше набирають популярності. Тож сьогодні, у День велосипеда, наша кореспондентка Ксенія Федусенко розкаже, чому деякі богуславці так полюбляють крутити педалі, які відстані готові долати, верхи на велосипеді та чи корисне таке заняття для організму:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/175365865_751363372245088_6294918683485591975_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/175628062_751363415578417_4621993128615136148_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/175689615_751363452245080_923554896702691348_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/175764473_751363375578421_4855096793695848734_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/176055183_751363392245086_3555933339484735615_n.jpg)