Розвалина на мільйони… І знову говоримо про богуславський фізкультурно-оздоровчий комплекс, який майже 30 років належав Богуславській райраді. Наразі ж, громада готова прийняти руїну на свій баланс. Остаточне ж рішення, за теперішнім власником – Обухівською районною радою. Хто ж довів ФОК до такого стану, та чому було легше «розвалювати», аніж віддати в руки реальним інвесторам – слухайте далі у сюжеті:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/170008444_744592052922220_121294039077946151_n.jpg)