Безперешкодний доступ до водойм: чи діє закон? Відповідно до нього, вже рік у прибережних захисних смугах забороняється облаштовувати огорожі або інші конструкції. Ми розпочинаємо новий цикл сюжетів «Ти маєш право», в яких будемо розповідати про те, яка ситуація з водними об’єктами на Богуславщині, та чи зникли численні забудови та паркани уздовж них. Журналістський рейд стартував з найближчого села – Розкопанці:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/168975770_744034426311316_4448471672119637439_n.jpg)