Імперія, Попелюшка, Хрусталіна, Лимон, Принц та, навіть, Зеленський. Саме так, минулого року, українці називали своїх новонароджених немовлят. Такий список найрідкісніших імен 2020 оприлюднило Міністерство юстиції. І хоча на вулицях Богуславщини Лимона чи Попелюшку – зустріти навряд чи вдасться, та, як виявилося, місцеві жителі також вміють здивувати. Найнезвичніші імена шукала наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/152074781_720508918663867_465483995736922114_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/152166693_720508931997199_7588293423841677651_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/152298834_720508911997201_5639051311930494810_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/152414868_720508935330532_7781821029248244429_n.jpg)