Майже 300 дерев планують висадити в «Лісовій балці» на околиці міста. З відповідною ініціативою місцеві активісти вже звернулися до виконавчого комітету Богуславської міськради. Та на практиці виявилося – не все так просто. Чого не вистачає для втілення ідеї, та за що виконавці можуть понести відповідальність – розкажуть наші кореспондентки:
Майже 300 дерев планують висадити в «Лісовій балці» на околиці Богуслава
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/150846637_720549185326507_6427283695328136396_n.jpg)