Зайнятися спортом, поспівати або ж просто виспатись. Переважно такими справами, під час карантину, займаються жителі Богуславщини. До того ж, з користю проводити ізоляцію, громадянам допомагають і місцеві заклади культури. Тож, як правильно та ефективно слід планувати свій день на карантині та як, попри обмеження, можна розважитися на Богуславщині – розкаже наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
Дозвілля на карантині. Що пропонує Богуславська ОТГ?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/146129446_713668772681215_2942805710225226368_n.jpg)