І гроші заробляють, і про громаду не забувають! Йдеться про сільськогосподарське підприємство «ТАС Агро Центр». Працює компанія на території Богуславської та Медвинської ОТГ, де реалізувала вже не один соціальний проект. Допомогла і під час недавніх хуртовин. Детальніше слухайте далі у сюжеті за посиланням:
І гроші заробляють, і про громаду не забувають! «ТАС Агро Центр» допомагають дати ради стихії
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/147083869_713160862732006_2699719882447831357_n-1568x882.jpg)