Нові проблеми вже не нової пошти «на колесах»… З проханням про допомогу на гарячу лінію радіостанції Богуслав-FM звернулася староста села Дмитренки. Жінка обурювалася, що пересувне поштове відділення часто запізнюється на 3-4 години, а іноді – і взагалі не приїжджає. Таким чином, залишаючи людей без пенсій та періодики. Тож, минулої п’ятниці, у день приїзду листонош, до Дмитренок вирушили і наші кореспондентки:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/131988027_690499504998142_3710089642297661849_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/132212020_690499511664808_6240289116794138210_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/132232689_690499514998141_5806553789705429563_n.jpg)