Миколай на ковзанах… Майже пусті трибуни, маски та соціальна дистанція. Але, попри це – сльози щастя та радість виступити на льоду вперше за майже рік. Так минулої суботи у Льодограї пройшло свято Миколая, де юні фігуристи влаштували концерт для найближчих, а натомість отримали незабутні емоції, щирі вітання та солодкі подарунки. На льоду побувала і наша кореспондентка Анастасія Ращенко:
Миколай на ковзанах. Святкування в Льодограї
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/132332915_690413595006733_1242409433374285049_n.jpg)