Чи готові комунальні підприємства громади до осінньо-зимового періоду та вже «одвічне» питання господарської діяльності ТОВ «Енергія-1», якій належить Богуславська ГЕС…Засідання виконавчого комітету напередодні з конструктивного діалогу на старті перетворилося на півторигодинну дискусію. Про що сперечалися та які рішення все ж ухвалили, слухайте у сюжеті нашої кореспондентки Юлії Пахлеванян:
Готовність Богуславських КП до сезону та чергові перемовини з представниками ТОВ «Енергія-1»
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/119896491_626904281357665_8444617615241124879_n-1568x1176.jpg)