Чи отримають працівники культури Богуславської ОТГ заробітну плату за жовтень, чи буде їм чим платити за енергоносії та звідки тепер у підпорядкуванні соціально-гуманітарного відділу міськради новенький автомобіль? Такі питання напередодні розглядали на засіданні бюджетної комісії… Що вдалося вирішили та на що грошей все ж не знайшли – слухайте у сюжеті нашої кореспондентки Юлії Пахлеванян:
Результати засідання бюджетної комісії
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/119826598_626127394768687_6081560522366648689_n-1568x1176.jpg)