Креативні уроки в затишних класах, дружній вчительський колектив та високопрофесійні випускники… Так згадують роботу та навчання в колишній музичній школі в «старому центрі» Богуслава. Наразі ж старовинне приміщення, яке внесене до списку пам’яток міста, нагадує руїну, до якої нікому немає діла… Як будівлю довели до такого стану та якою школа залишилася в пам’яті її працівників і вихованців – слухайте далі у ретро-сюжеті:
Погляд в минуле. Музична школа
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-08_10-13-18.jpg)