Креативні уроки в затишних класах, дружній вчительський колектив та високопрофесійні випускники… Так згадують роботу та навчання в колишній музичній школі в «старому центрі» Богуслава. Наразі ж старовинне приміщення, яке внесене до списку пам’яток міста, нагадує руїну, до якої нікому немає діла… Як будівлю довели до такого стану та якою школа залишилася в пам’яті її працівників і вихованців – слухайте далі у ретро-сюжеті:
Погляд в минуле. Музична школа
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/118984818_619450858769674_8884376826119336649_n-1568x1176.jpg)