Обслуговування ліфтів, водопостачання, водовідведення та прибирання прибудинкової території богуславських багатоповерхівок. Всім цим наразі займається приватна структура «Богуслав ЖЕК». Втім існує і комунальне підприємство ЖЕК, навколо якого днями і виникла низка дискусій у Фейсбуці… Тож ми вирішили з’ясувати, для чого функціонує даний підрозділ міськради та куди йдуть кошти з його рахунків:
Комунальне підприємство на папері…
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/95025791_536608560387238_7101409741657604096_n.jpg)