Від настороженості і недовіри до слів подяки, побажань міцного здоров’я та сліз. Саме так, переважно, змінювались емоції людей, до яких ми приїздили з допомогою. Протягом останнього місяця в рамках благодійної акції волонтери нашої радіостанції розвозили пакунки з продуктами першої необхідності людям, які їх потребують. Про пережиті враження, як все починалось та завдяки кому стало можливим слухайте далі у сюжеті:
Допомагати тим хто потребує – прямий обов’язок кожної свідомої людини
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/94659058_536608037053957_7165048714464067584_n-1568x1176.jpg)