Яким буде тариф на послуги ОСББ для мешканців вулиці Миколаївської? Скільки платитимуть за вивезення відходів жителі старостинських округів Богуславської ОТГ? Та де в Богуславі планують встановити пам’ятний знак українському гетьману Петру Дорошенку? Ці та інші питання вирішувались на засіданні виконавчого комітету напередодні. Детальніше у сюжеті нашої кореспондентки Ксенії Федусенко:
Результати засідання виконавчого комітету
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/86973599_499390780775683_8715157138063753216_n.jpg)