Брехливі, наклепницькі чи просто образливі публікації у соцмережах в сучасному суспільстві стали чи не нормою. За останні 15 років, приміром, мережа Фейсбук із інструмента обміну інформацією перетворилася на майданчик для дискусій і навіть політичної боротьби. Та чи варто бездумно довіряти всьому, що там пишуть, і чи є за це відповідальність? Недавня історія, яка трапилася в Богуславі за участі відомого посадовця і депутата міськради, дала відповіді на ці запитання. Сюжет – Юлії Пахлеванян.
Депутат міської ради дав задню коли довелось відповідати за свої слова. Відповідальність за писанину в інтернеті
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/87039365_499386380776123_1597250096309731328_n.jpg)