Чи готова Богуславська райлікарня до квітневого реформування та куди переїжджає управління соціального захисту населення? Короткою, проте вельми напруженою була апаратна нарада в Богуславській райдержадміністрації напередодні. Як наші кореспондентки буквально здобували інформацію та чому в.о. голови РДА Олександру Салаті не сподобався наш диктофон – слухайте у сюжеті:
Скандал на нараді в Богуславській РДА
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/86201099_494248394623255_1998950123987533824_n.jpg)