Прибрали та як виявилося… марно. На місце, де зовсім недавно прибрали стихійне сміттєзвалище в Момотах, знову викинули купу відходів тваринного походження. Вже в черговий раз до нас на гарячу лінію звернулась небайдужа жителька села Момоти Олена Коваленко. Що робить влада і як реагує поліція, розкажуть наші кореспонденти:
Беззаконня в Момотах. Там продовжують викидати забитих тварин просто біля дороги
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/85103289_494328824615212_7901036101307990016_n.jpg)