Нарешті безкоштовно! Вже з наступного тижня більшість учнів навчальних закладів Богуславської ОТГ будуть харчуватися безоплатно. Хто ж відтепер буде надавати ці послуги, що зміниться в самому харчуванні та яка категорія дітей підпадає під це нововведення? Детальніше слухайте у сюжеті нашої кореспондентки Ксенії Федусенко.
Вже з наступного тижня більшість учнів навчальних закладів Богуславської ОТГ будуть харчуватися безоплатно
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/84393580_487690241945737_4259924498918146048_n.jpg)