Нові правила надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Богуславської ОТГ затвердили депутати цього тижня. Йдеться про людей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Зокрема, відмінили акти обстеження житлово – побутових умов, які потрібні для оформлення допомоги. Детальніше про нововведення та про те, хто, власне, має право на таку матеріальну допомогу – розкаже наша кореспондентка Вікторія Дивнич.
Матеріальну допомогу тепер від влади отримати простіше
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/83940190_487141158667312_8052853840782819328_n.jpg)