Чи отримають медпрацівники Богуславської райлікарні заробітну плату вчасно, чому знову не вислухали звіт виконуючого обов’язви КП «Богуславтепловодопостачання» та не передали це ж підприємство на баланс міської ради… Такі та інші питання розглядали депутати напередодні на сесії райради. Подробиці далі у сюжеті нашої кореспондентки Юлії Пахлеванян:
Результати сесії районної ради, що відбулась напередодні
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/67460907_373463353368427_8449103546372063232_n.jpg)