Ми продовжуємо цикл сюжетів, в яких розповідаємо про талановитих дітей – про майбутнє нашого району і гордість кожної окремої сім’ї. Сьогодні ми познайомимося з талановитою танцюристкою, учаснецею колективу «Богуславка» Іриною Сураєвою та сильним і жвавим спортсменом Сергієм Зайцевим. З талановитими дітьми спілкувалася наша кореспондентка Ірина Войцехівська:
Обдаровані діти Богуславщини. Ірина Сураєва та Сергій Зайцев
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/67402112_373463760035053_1667769997566410752_n.jpg)