200-балів з математики на НМТ отримала випускниця 11-В класу Богуславського ліцею №1 Софія Василенко. Упродовж шкільних років дівчина була відмінницею, неодноразово демонструвала високі результати в навчанні та особливу любов до точних наук. Як їй вдалося досягти максимального балу та куди планує вступати далі — дізнавались наші кореспонденти:
