Максимальний результат: випускниця Богуславського ліцею №1 отримала 200 балів на НМТ з математики

200-балів з математики на НМТ отримала випускниця 11-В класу Богуславського ліцею №1 Софія Василенко. Упродовж шкільних років дівчина була відмінницею, неодноразово демонструвала високі результати в навчанні та особливу любов до точних наук. Як їй вдалося досягти максимального балу та куди планує вступати далі — дізнавались наші кореспонденти:

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *