Спробували себе у ролі ведучих та дізналися, як працюють медійники. На пізнавальну екскурсію до радіостанції «Богуслав-FM» завітали першокласники Богуславського ліцею №3. Що найбільше вразило дітей, чим їм запам’яталася екскурсія та чи хотіли б вони у майбутньому пов’язати своє життя з журналістикою — розкажуть наші кореспонденти:
